GBIC Singlemode BiDi


Auf Lager
Cisco Kompatibler Singlemode 10km BiDi GBIC Transceiver
Artikelnummer:
F24-CI-GBIC-BX-D-10
ab
82,20 € *
Knapper Lagerbestand
Lieferzeit: 1 - 3 Werktage
Auf Lager
Cisco Kompatibler Singlemode 40km BiDi GBIC Transceiver
Artikelnummer:
F24-CI-GBIC-BX-D-40
ab
130,82 € *
Knapper Lagerbestand
Lieferzeit: 1 - 3 Werktage
Auf Lager
Cisco Kompatibler Singlemode 40km BiDi GBIC Transceiver
Artikelnummer:
F24-CI-GBIC-BX-U-40
ab
121,47 € *
Knapper Lagerbestand
Lieferzeit: 1 - 3 Werktage

Artikel 1 - 3 von 3