Juniper kompatibel BiDi

Eine Auswahl Juniper-kompatibler Übertragungsmodule (SFP) ,BiDi mit 1Gbit/s


Auf Lager
Juniper EX Serie Kompatibler Singlemode 10km BiDi SFP (mini-GBIC) Transceiver
Artikelnummer:
F24-JU-EX-SFP-GE10KT13R14
ab
24,65 € *
Sofort verfügbar
Lieferzeit: 1 - 3 Werktage
Auf Lager
Juniper Ex Serie Kompatibler Singlemode 10km BiDi SFP (mini-GBIC) Transceiver
Artikelnummer:
F24-JU-EX-SFP-GE10KT14R13
ab
33,15 € *
Sofort verfügbar
Lieferzeit: 1 - 3 Werktage

Artikel 1 - 2 von 2